MHK RUŽOMBEROK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

MHK Ružomberok, Radlinského 10, Ružomberok 034 01      IČO: 14222191       DIČ: 2020586590                       Nie sme plátca DPH
Banka:
ČSOB      Účet: 4007928344/7500       
IBAN SK3075000000004007928344
Tel. : Peter MATEJKA, manažér MHK  +421903444153
p.ŽIAKOVÁ  +421903924356

mhkruzomberok@centrum.sk



ROZPIS TRÉNINGOV

LETNÁ PRÍPRAVA


TU

KLUBOVÉ A ČLENSKÉ POPLATKY
2017/2018

JEDNORÁZOVÁ PLATBA
do 15.5.2017

TRI SPLÁTKY
1.SPLÁTKA
do 15.5.2017
2.SPLÁTKA
do 15.8.2017
3.SPLÁTKA
do 15.11.2017

MESAČNÉ SPLÁTKY
(9 x)
do 15.5.2017
do 15.6.2017
do 15.7.2017
do 15.8.2017
do 15.9.2017
do 15.10.2017
do 15.11.2017
do 15.12.2017
do 15.1.2018

Banka: ČSOB
Účet: 4007928344/7500

IBAN SK3075000000004007928344
do poznámky pre platiteľa uviesť: 
meno,priezvisko,rok narodenia

 
Súrodencká zľava:
V prípade, že v klube sú súrodenci, 
tak poplatok za mladšieho zo súrodencov je vo výške 50 %.
Táto zľava sa nevzťahuje na súrodencov,
 ak starší z nich hrá za kategóriu senior.
 
OZNAM
1.-2.HP v piatok (19.5.2017) a pondelok (22.5.2017) 
má tréningy zrušené.
Najbližší tréning bude v stredu 24.5.2017 o 17.00 hod.
v ZŠ Zarevúca.
----------------------------------------------------------------

LEKÁRSKE  PREHLIADKY
MHK RUŽOMBEROK
 
Štvrtok :
25.5.2017 – 7.30 hod.  :           Blažeková Petra         10.00 hod. :       Kollárik Nicolas
                                               Pavlák Dominik                                  Hollý Filip
                                               Pavlák Sebastián                                Páter Matúš
                                               Magula Filip                                       Sabo Samuel
                                               Pelach Šimon                                     Kunka Matthias
Piatok :
26.5.2017 – 7.30 hod. :            Uhliar Jakub                10.00 hod. :     Hrkeľ Matej
                                               Uhliar Oliver                                      Biela Lea
                                               Škoda Matúš                                      Olos Pavol
                                               Struhár Marek                                    Olos Anton
                                               Herbst Filip                                        Dutka Samuel
                                                                                                       Biely Alex 
Pondelok :
29.5.2017 – 7.30 hod. :            Kelčík Oliver               10.00 hod. :      Paľák Adrián              
                                               Kerdík Dávid                                      Turoň Denis
                                               Matejka Richard                                  Kudlačák Tibor
                                               Šály Ondrej                                        Pišúth Peter
                                               Madacs René                                      Švalec Martin
Utorok :
30.5.2017 – 7.30 hod. :            Kubačák Jakub            10.00 hod :       Jaššák Tobiáš 
                                               Krakovský Lukáš                                 Jaššák Šimon
                                               Kobolka Šimon                                   Lauko Matúš  
                                               Kmeť Samuel                                      Lauko Maroš
                                               Dalmanego Šimon                               Kráľ Michal                                        
 
 
Streda :
31.5.2017 – 7.30 hod. :             Kotrík Samuel             10.00 hod. :     Málik Matej
                                               Rozenberg Kristián                             Juhás Ján
                                               Mišík Marek                                       Herbst Roman
                                               Krajňák Tomáš                                   Herbst Dominik
                                               Mikuš Samuel                                     Hasák Jakub
Štvrtok :
1.6.2017 – 7.30 hod. :              Chmelický Peter         10.00 hod. :       Hanus Andrej
                                               Kuchár Kristián                                   Bakoš Adam
                                               Števček Gabriel                                   Brestovský Alex
                                               Sliacky Tobias                                     Benek Jakub
                                               Ivák Timotej                                       Rusnák Ondrej
Piatok :
2.6.2017 – 7.30 hod. :              Soboňa Jakub             10.00 hod. :     Lazár František          
                                               Gromnica Tomáš                               Lazár Lukáš
                                               Páterová Michaela                              Horváth Jakub
                                               Cibík Matúš                                       Novák Tomáš
                                               Nemček Šimon                                  Ondečko Dávid
Na lekársku prehliadky si doniesť :
-          Kartičku poistenca
-          Halovú obuv
-          Uterák
-          Trenírky
-          Hráč, ktorý absolvuje prvý krát športovú lekársku prehliadku donesie aj zdravotnú kartu.
Poplatok za prehliadku 25.- Eur

Úradné hodiny:


Kancelária Zimný Štadión:
Pondelok - Piatok

9.00 - 12.00

 
SENIORI  DO TURECKA NA TURNAJ
V dňoch 19.5.-21.5.2017 sa naši seniori  zúčastnia medzinárodného hokejového turnaja v tureckom meste Izmir.
Pozvanie dostali už v marci a v týchto dňoch začali prípravu na turnaj.
Tréningy absolvujú na ľade a aj na suchu. Na ľade absolvujú tréningy v JL Aréne L.Mikuláš a tréningy na suchu v areáli ZŠ Zarevúca.
Odlet do Izmiru je naplánovaný vo štvrtok 18.5.2017 z Viedne a návrat na Slovensko je plánovaný v pondelok 22.5.2017.
Veríme, že naši hráči budú úspešne reprezentovať náš klub a aj naše mesto.
Zostava: 
Brankári 
 Ján Žiak, Jaroslav Nemec
Obrancovia
Slavomír Javorka, Jakub Magula, Radko Morava
Roman Hollý, Martin Graňák, Richard Fiala
Útočníci
Patrik Oravec, Samuel Dvorštiak, Jakub Banáš 
Peter Učník, Michal Nátny, Kristián Gandi
Branislav Javorka, Milan Knapčík, Marek Bombara
Tréner
Peter Matejka
Vedúci tímu
Tibor Banáš

   





V SEZÓNE 2017/2018 PRIPRAVUJEME

MEDIÁLNY PARTNER:

                 

SPONZORI

   
        

   






 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky